Ryva Kajtazi i rikthehet aktrimit

Mediale Vip

Ryva Kajtazi i rikthehet aktrimit

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 20:51
Ryva Kajtazi

Përveç muzikës artisten Ryva Kajtazi së shpejti do ta shihni edhe në aktrim.

Lajmin e ka bërë të ditur ajo përmes një postimi në Instagram.

“Së shpejti, në teatrin ‘ Avdush Hasani ‘ ( Podujevë), vjen komedia ‘ Pas vdekjes ‘ nga Çajupi”, shkroi ajo në një postim në Instagram.

Theksojmë që Ryva vite me parë ishte aktore në emisionin “Përrallë me Tupan”. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat