Tayna nesër publikon këngën e re

Mediale Vip

Tayna nesër publikon këngën e re

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 20:51
Tayna

Këngë të re ka gati edhe reperja e njohur kosovare, Tayna.

Tayna me anë të një postimi në Instagram ka konfirmuar se nesër do të lansoj projektin e ri muzikor.

“Teket”, do të titullohet kënga më e re e artistes.

“Nesër, teket”, shkroi ajo në Instagram krahas disa imazheve tërheqëse.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat