Brenda shtëpisë së epokës viktoriane të Rita Orës

Mediale Vip

Brenda shtëpisë së epokës viktoriane të Rita Orës

Më: 6 tetor 2022 Në ora: 09:58
Rita Ora

Rita Ora së fundmi bëri një turne në shtëpinë e saj komode të epokës viktoriane, që ndodhet në lagjen Primrose Hill të Londrës Veriore, në Architectural Digest, duke shpjeguar se rezidenca e saj mikpritëse ka një të kaluar mjaft të pasur.

“Një nga arsyet kryesore pse e bleva këtë shtëpi ishte për shkak të historisë,” tha këngëtarja në një video në YouTube të 5 tetorit për serinë e tyre Open Door.

“Është ndërtuar në vitet 1800, fillimisht në pronësi të një ilustruesi të quajtur Arthur Rackham, një nga artistët e mi të preferuar.

Ai bëri të gjithë ilustrimet për Alice in Wonderland, Red Riding Hood. Shtëpia ka shumë energji të mirë”.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat