Mimoza Shkodra e kuqe “flakë” për fundvit

Mediale Vip

Mimoza Shkodra e kuqe “flakë” për fundvit

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 11:07
Mimoza Shkodra

Këngëtarja Mimoza Shkodra është shumë e dashur për publikun.

Kohët e fundit ajo bëri pak pauzë në skenën muzikore.

Por ky fundvit, po e sjell më të fuqishme këngëtaren.

Bukuroshja e veshur më një fustan të kuq shfaqet e lumtur në përgatitjet e festave të fundvitit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat