Mariah Carey dëshiron që fëmijët e saj të kenë gjithçka: Njerëzit mendojnë se kam pasur gjithmonë këtë jetë të stilit të princeshës…

Mediale Vip

Mariah Carey dëshiron që fëmijët e saj të kenë gjithçka: Njerëzit mendojnë se kam pasur gjithmonë këtë jetë të stilit të princeshës…

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 00:12
Mariah Carey

Mariah Carey dëshiron që fëmijët e saj të kenë gjithçka. Ylli 52-vjeçar i popit është nënë e binjakëve 11-vjeçarë Moroccan dhe Monroe me ish-bashkëshortin Nick Cannon.

Mariah Carey, kënga e së cilës “All I Ëant For Christmas Is You” është më e shitura e Krishtlindjeve nga një artiste që nga publikimi i saj në vitin 1994, shpjegoi se periudha festive e vitit thjesht e bën atë “të lumtur”.

“Krishtlindjet më bëjnë të lumtur. Njerëzit mendojnë se kam pasur këtë jetë të stilit të princeshës apo çfarëdo tjetër, një lloj ekzistence përrallore ku u shfaqa, si “Ja ku jam!” Por nuk është kështu. Por kur rriteni me një jetë të rrëmujshme dhe bëni transformimin ku mund ta bëni atë që dëshironi në jetë. 

Ky është gëzim për mua. Kjo është arsyeja pse unë dua që fëmijët e mi të kenë gjithçka që mund të kenë. Unë dua që ata të jenë në gjendje të kuptojnë se mund të jenë gjithçka që duan të jenë. “

Mariah, e cila mendohet se fiton rreth 2.6 milionë dollarë nga kënga e saj e Krishtlindjeve çdo vit, u shpreh se i pëlqen të bëjë dhurata ekstravagante sepse është diçka që s’mund ta bënte kur ishte fëmijë.

Ajo tha për W Magazine: “Unë mendoj ata kanë kursyer dhe grumbulluar mjaftueshëm saqë mund të më blejnë diçka këtë vit, gjë që do të ishte e mahnitshme. Më pëlqen t’u bëj dhurata, sepse kjo ishte diçka që unë se bëja kur isha fëmijë .”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat