Catherine Ommanney thotë se ka qenë në lidhje me Princin Harry

Mediale Vip

Catherine Ommanney thotë se ka qenë në lidhje me Princin Harry

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 00:57
Catherine Ommanney dhe Princin Harry

Ish-ylli i “Real Housewives of DC”, Catherine Ommanney, pohon se ajo kishte një lidhje të pasionuar me Princin Harry kur ai ishte 21 vjeç dhe ajo ishte 34 vjeçare.

Ish-ylli i “Bravo” i tha The Sun gjatë fundjavës se po flet tani për shkak të dyshimeve se do të përfshihet në kujtimet e ardhshme të Dukës së Sussex, “Spare”.

“Unë dyshoj se do të jem në librin e Harryt, pasi një princ nuk mund të largohet me një nënë 34-vjeçare të dy fëmijëve”, shpjegoi 50-vjeçarja. “Thjesht nuk është gjë e mbaruar”.

Ommanney thotë se ajo u takua me Princin Harry në një bar në Londër

Ommanney – e cila ishte ndarë nga ish-bashkëshorti i saj, Stephen, në atë kohë – tha se të dy u takuan në Art Bar në Londër përmes miqve të përbashkët në maj 2006.

“Harry kishte veshur një kapelë të stilit australian që më bëri të qeshja, kështu që e pyeta: “Çfarë po bën kështu”, kujton ajo.

Pasi u largua nga lokali, Ommanney pretendoi se çifti më pas shkoi në shtëpinë e një miku ku Harry i bëri asaj një sandviç me proshutë.

Harry ishte 21 vjeç kur thuhet se kishte një lidhje të shkurtër me Catherine Ommanney

“Ne filluam të luanim dhe mendoj se po luftonim për rreth 15 minuta kur i thashë se duhej të shkoja në shtëpi”, vazhdoi ajo për takimin e supozuar.

“Pikërisht atëherë më ngriti për bel nga dyshemeja dhe më mbajti pas murit. Ai më dha puthjen më të jashtëzakonshme, pasionante që kam pasur ndonjëherë në jetën time”.

Në atë kohë, Harry ishte në një lidhje me Chelsey Davy. Të dy u takuan për shtatë vjet, nga viti 2004 deri sa përfundimisht u ndanë në vitin 2011.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat