Kështu e përshkruan Beniada Nishani vetën në këto imazhe

Mediale Vip

Kështu e përshkruan Beniada Nishani vetën në këto imazhe

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 06:53
Beniada Nishani

Beniada Nishani ka postuar imazhe të reja në profilin e saj në Instagram.

Ajo është shfaqur në top formë dhe plotë buzëqeshje.

Veshur në fustan të zi me dekolte të hapur ajo tregonte linjat trupore bombastike si modele që është.

Ajo që mori vëmendje është mbishkrimi i saj që e përshkruan vetën ”lepur”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beniada Jakic (@iambeniada)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat