Jennifer Lopez flet për ndarjen e viteve më parë nga Ben Affleck

Mediale Vip

Jennifer Lopez flet për ndarjen e viteve më parë nga Ben Affleck

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 16:40
Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Rruga e Jennifer Lopezit dhe Ben Affleckut drejt martesës nuk ishte edhe aq e lehtë.

Në një intervistë të re me Apple Music 1, këngëtarja e “Marry Me” reflektoi mbi romancën me aktorin e “Deep Water” dhe kujtoi dhimbjen që ndjeu pasi i dhanë fund fejesës së tyre të parë në 2004.

“Ishte kaq e dhimbshme pasi u ndamë”, i tha Lopez, 53 vjeçare, prezantuesit Zane Lowe.

“Sapo e anuluam atë dasmë 20 vjet më parë, ishte thyerja më e madhe e zemrës sime. Sinqerisht u ndjeva sikur do të vdisja”.

Ajo vazhdoi, “Më çoi në një spirale për 18 vitet e ardhshme, ku thjesht nuk mund ta bëja siç duhet. Por tani, 20 vjet më vonë, ajo ka një fund të lumtur. Ka fundin qw ‘nuk do të ndodhte kurrë në Hollywood’”.

Lopez – e cila ringjalli romancën e saj me 50-vjeçarin Affleck 17 vjet pasi u ndanë për herë të parë – njoftoi të premten se do të publikojë një album të ri të quajtur “This Is Me… Now”.

“Më kapëm në këtë moment kur u ribashkova me dashurinë e jetës sime dhe vendosëm që do të ishim bashkë përgjithmonë”, shpjegoi këngëtarja e “Let’s Get Loud”.

“I gjithë mesazhi i albumit është, Kjo dashuri ekziston. Kjo është një dashuri e vërtetë”.

Bashkë-yjet e “Gigli” u fejuan për herë të parë në nëntor 2002, në të njëjtin muaj që u publikua albumi i Lopez “This Is Me … Then”.

Në prill 2021, Page Six publikoi lajmin se Lopez dhe Affleck u bashkuan sërish pas ndarjes së saj nga ish i fejuari Alex Rodriguez.

Ata u fejuan një vit më vonë dhe përfundimisht u martuan në korrik 2022 në Las Vegas , e cila u pasua nga një ceremoni zyrtare në pasurinë e Affleck, Georgia.

Në dasmë morën pjesë miq të famshëm, duke përfshirë aktorin Matt Damon dhe regjisorin Kevin Smith.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat