Kujt po ia bënë “xik” Gresa Pallaska?

Mediale Vip

Kujt po ia bënë “xik” Gresa Pallaska?

Më: 30 nëntor 2022 Në ora: 06:53
Gresa Pallaska

Aktorja Gresa Pallaska, Facebook-un e ka rrjetin social të preferuar.

Aty, kohë pas kohe tregon gjera të ndryshme, kryesisht fotografi dhe njoftime rreth shfaqjeve, apo zhvillimeve në serial.

Sot, e ka postuar një fotografi ku ngjanë tamam në yll kinematografie, e ku shkruan thjeshtë dhe vetëm “xik”.

Siç dihet, ajo është ylli i serialit “Çka ka shpija”, i cili është prej vitesh në transmetim, sa në një televizion e sa në një tjetër.

Image
Gresa Pallaska
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat