​“Shumë sakrificë”: Adele qëndron e heshtur gjatë ndeshjeve në Angli

Mediale Vip

​“Shumë sakrificë”: Adele qëndron e heshtur gjatë ndeshjeve në Angli

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 19:20
Adele

Adele nuk do të bëjë tifo për Anglinë në Kupën e Botës, pasi ajo dëshiron të mbrojë zërin e saj, kështu që i ka parë ndeshjet e tyre pothuajse në heshtje.

Autorja e hitit "Someone Like You" ka bërë "mjaft sakrificë" për t'u siguruar që ajo është në gjendjen më të mirë për rezidencën e saj në Las Vegas, pasi ajo zakonisht është një fanse e zëshme e ekipit të futbollit të vendit të saj, por i ka parë ndeshjet e tyre në TV pothuajse në heshtje.

Një burim i tha The Sun të dielën se Adele ka qenë e prirë të shmangë stresin e tepërt në kordat e saj vokale.

“Ajo është me të vërtetë e angazhuar për të dhënë më të mirën e saj çdo natë në shfaqjen e saj. Një nga karakteristikat kryesore ka qenë mbrojtja e zërit të saj mes të premtes dhe të shtunës mbrëma. Ajo e dëshiron atë në top formë për çdo shfaqje dhe po shkon në ekstreme. Pra, para shfaqjeve ajo rrallë flet me dikë, dhe nëse flet, atëherë është një pëshpëritje”, ka thënë ai.

Njerëzit e dinë se ajo nuk është e vrazhdë, por kujdeset për veten. Është për të qëndruar e shëndetshme dhe e fortë. Zakonisht ajo do të bërtiste dhe do të bërtiste në mbështetje të djemve, por ajo e mban atë për hir të akordeve të saj. Është një sakrificë e madhe, shkruan gazeta britanike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat