​Britney Spears poston një mesazh dashurie për motrën e larguar

Mediale Vip

​Britney Spears poston një mesazh dashurie për motrën e larguar

Më: 4 dhjetor 2022 Në ora: 21:37
​Britney Spears

Britney Spears ka postuar një homazhe për motrën e saj në Instagram, edhe pse dyshja janë të ndarë.

Pavarësisht se më parë kishte sulmuar Jamie Lynn Spears, 31-vjeç, se nuk e kishte mbështetur atë gjatë kohës që ishte nën kujdestari, Britney shkoi në Instagram në datëlindjen e saj të 41-të për të ndarë një mesazh të vrullshëm për motrën e saj.

"Është dita ime “b”, por ti je zemra ime, kështu që unë po mendoj për ty ... Urime që je kaq e guximshme, frymëzuese dhe tregove guxim dhe lavdi në shfaqjen tënde !!! Nuk je vetëm ... nëse dikush e di se si ndihet… E kuptoj. Motra ime e vogël !!! Të dua !!!"

Britney postoi gjithashtu një mesazh dashurie për djemtë e saj të larguar, Jayden dhe Sean Preston, të cilët i ndan me ish-bashkëshortin Kevin Federline.

"Të dy djemve të mi ... Unë ju dua ... Unë do të vdisja për ju !!! Zoti i shpejtoftë zemrat e mia të çmuara !!! Do të jepja gjithçka vetëm për të prekur fytyrën tënde !!! Unë dërgoj dashurinë time ... Mamasita."

Dhe, Britney zbuloi se bashkëshorti i saj Sam Asghari, 28, e surprizoi me një tortë dhe i këndoi ëmbël ‘Happy Birthday’.

Ajo shpërndau një video dhe shkroi: "Burri im më befasoi!!! Unë jam e sëmurë me grip dhe ai zbriti në katin e poshtëm ... ai ishte shumë i qetë !!!! Të dua !!!! Është Zoti dhe zonja Asghari !!!

Në klip, Sam u pa duke vendosur qirinj në një tortë të bardhë ditëlindjeje, ndërsa në sfond dallohej një tortë rozë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat