Loredana publikon pamje nga shtëpia luksoze për fundvit

Mediale Vip

Loredana publikon pamje nga shtëpia luksoze për fundvit

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 12:18
Rep artistja Loredana Zefi

Rep artistja Loredana Zefi tani ka arritur mbi tre milion ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Për të qenë afër me fansat e saj ajo poston imazhe dhe video të ndryshme edhe nga jeta e përditshme.

Duke qenë se gëzon jetë luksoze, se fundmi e ka treguar shtëpinë e saj se çfarë pamje ka marr për fund vit.

Artistja shqiptare ka postuar Story nga ambienti brenda dhe jashtë ku duket gjithë shkëlqim nga dritat ku nuk mungon as pema e vitit të ri.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat