Alaudin Hamiti zbulon se si do të quhen banorët e BBVK-së

Mediale Vip

Alaudin Hamiti zbulon se si do të quhen banorët e BBVK-së

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 13:30
Alaudin Hamiti

Spektakali i “Big Brother Vip Kosova” do të fillojë sonte (5 dhjetor) nga ora 21:00.

Tani gjithqka është gati për të nisur rrugëtimin spektakli i cili vjen për herë të parë në vendin tonë.

Moderatori i këtij edicioni, Alaudin Hamiti së fundmi ishte i ftuar në emisionin “1 kafe me Labin” ku zbuloi detaje rreth BBVK-së.

Ndër të tjera, ai zbuloi se si do të quhen banorët nga moderatori.

“Une nuk kisha dasht me dalë prej vetës, po hala nuk kom vendos qysh. Po nashta, nashta i thirri nysa. Se nysi është mbrapsht syri, syri i Big Brother. Varet qysh vjen natyrshëm, ose nysa ose syna”, tha ai.

Kujtojmë se deri më tani disa nga artistët që janë përfolur se do të jenë pjesë e shtëpisë së famshme janë Getinjo, Fjolla Morina, Shota Baraliu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat