Së shpejti: Çfarë po sjell Afrona Dika?

Mediale Vip

Së shpejti: Çfarë po sjell Afrona Dika?

Më: 5 dhjetor 2022 Në ora: 20:20
Afrona Dika

Pas bujës për ndarjen me këngëtarin, Blero, Afrona Dika, vazhdon të jet një nga personazhet që komentohet mjaftë shumë.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme nga jeta e saj profesionale.

Së fundmi është shfaqur në top formë derisa ka pozuar me një fustan të bardhë shkëlqyes që ia theksonte linjat trupore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Afrona Dika (@afronadika)

Ajo kishte realizuar edhe një grim mjaftë të thjeshtë që i shkonte me lukun e flokëve.

“Së shpejti”, ka shkruar ajo duke zbuluar se po vjen me një sesion fotografik por çfarë fshihet më saktë nuk dihet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat