Ish-ushtari i UÇK-së nga Kanadaja e blenë flamurin e It’s My Home – Kjo është shuma që dhuroi ai!

Mediale Vip

Ish-ushtari i UÇK-së nga Kanadaja e blenë flamurin e It’s My Home – Kjo është shuma që dhuroi ai!

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 13:05
Valon Maloku

Flamuri i punuar nga banorët brenda shtëpisë It’s My Home është shitur.

Lajmin e ka dhënë Valoni në Prime.

Ai tregon për aksionin që e ka marrë për këtë.

Valoni tregon se parat e Flamurit do të shkojmë për Filloretën.

Ai thotë e ofertën që e kanë pranu është nga Kandaja.

Valoni thotë se personi që e ka ble është ish-ushtar i UÇK-së.

Flamurin që e ka ble ish-ushtari i UÇK-së, ia ka lanë dhuratë produksionit.

Ky flamur u shitë 3450 euro.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat