Banorët e BBVK dëgjojnë ezanin, Shota Baraliu: Sa njeri shkon në xhuma e bën të këqija

Mediale Vip

Banorët e BBVK dëgjojnë ezanin, Shota Baraliu: Sa njeri shkon në xhuma e bën të këqija

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 18:05
Shota Baraliu

Derisa dëgjonin ezanin, banorët e BBVK kanë komentuar rreth asaj se sa mund të jetë ora. Pas diskutimit për orën, ata biseduan edhe rreth religjionit. 

Njëra ndër to ishte aktorja Shota Baraliu.

Sipas saj, shumë njerëz që e falin xhumanë bëjnë shumë gjëra të këqija. 

“A di sa njeri i fal xhumat e nuk len të zezë pa ba” – thotë Shota.

Derisa, ajo shton se vetëm dy ditë në jetë ka agjëruar, por thekson se i pëlqejnë ata që agjerojnë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat