Stresi: Kam nisur t’i studioj karakteret e banorëve

Mediale Vip

Stresi: Kam nisur t’i studioj karakteret e banorëve

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 22:46
Rep artisti Stresi

Rep artisti Stresi, i cili mbrëmë u fut në shtëpinë më të famshme të momentit, Big Brother VIP Kosova, ka thënë se ka nisur të studiojë karakteret e banorëve të tjerë.

“Jam duke i studiu shumë karakteret e njerëzve duke folur me ta. Unë gjithmonë mundohem me i zbulu sa më shumë”, ka thënë ai.

“Përshtypje nuk mund të krijoj kaq shpejt, nata e parë është ‘nice’.

Të gjithë jemi të lumtur, të gjithë po bisedojmë. Po ndihemi mirë e komodë”, ka shtuar ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat