Ina Kollçaku revoltohet me prindërit që puthin në buzë fëmijët

Mediale Vip

Ina Kollçaku revoltohet me prindërit që puthin në buzë fëmijët

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 23:22
Ina Kollçaku

Ina Kollçaku ka spikatur gjithmonë për mendimet e drejtpërdrejta që jep, së fundmi, ajo është revoltuar me të gjithë ata prindër që puthin fëmijët në buzë.

Në një postim në Instastory, Ina ka shkruar e revoltuar: 

“Mjaft puthën fëmijët në buzë o injorantë të ndryrë”.

Image
Postimi i Ina Kollçakut

Ky gjest është përhapur shumë kohët e fundit, duke nisur nga personazhe të njohur e deri te njerëz të thjeshtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat