Melisa zbulon cilësitë e djalit që i ka marrë vëmendjen

Mediale Vip

Melisa zbulon cilësitë e djalit që i ka marrë vëmendjen

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 00:01
Melisa

Javën e kaluar, Melisa zbuloi për herë të parë nê 'Dance Albania' se është duke njohur një djalë i cili me sa duket ka arritur të fitojë tërësisht vëmendjen e saj.

Lajmi u bë menjëherë viral dhe si rrjedhojë u rrit edhe kurioziteti i ndjekësve të Melisës lidhur me admiruesin misterioz.

Mbërmjen e kaluar, Melisa ka dashur të zbulojë vetëm pak nga paraqitja e jashtme e tij duke nënvizuar më shumë cilësite e tij si njeri:

“Ai është i pjekur, më mbështet, kjo ka më shumë rëndësi për mua”, ka thënë Melsia.

Aktorja zbulon si qëndron e vërteta e lidhjes së saj me Butrint Imerin

Sa dhe si mund t'i rezistojë dashuria distancës?

Maria De Filippi sot 61 vjeç: Sekretet pas super formës fizike të ikonës italiane

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat