Alketa Vejsiu një bionde kaq magjike

Mediale Vip

Alketa Vejsiu një bionde kaq magjike

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 06:27
Alketa Vejsiu

Alketa Vejsiu vazhdon të jetë një nga moderatoret e preferuara shqiptare.

Prezantuesja e ”Dance With Me” vlerësohet edhe për sharmin dhe elegancën që ka.

Si në çdo paraqitje edhe këtë herë ajo ka marr vëmendjen e ndjekësve dhe fansave në Instagram.

Duke realizuar fotografi në prapaskenë me ngjyrë të kuqe, ajo ishte veshur po ashtu në dukës të kuq që ia zbulonte këmbët e lyera me shkëlqyes.

Dhe dukej kaq magjike derisa në anën e djathtë të saj po mbante një detaj ‘’gjigant’ ’të pemës së vitit të ri.

Image
Alketa Vejsiu
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat