Pica dhe akullore, VIP-at me shije të çuditshme për mëngjes

Mediale Vip

Pica dhe akullore, VIP-at me shije të çuditshme për mëngjes

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 13:03
Foto ilustrim

I shohim në formë të mirë fizike dhe mendojmë se ata janë striktë kur vjen puna tek dietat. Por jo, edhe VIP-at janë si ne. Disa prej tyre kanë treguar se shpeshherë kanë bërë “hile” mëngjeseve duke ngrënë ndonjë copë picë apo akullore.

Jennifer Laerence vazhdimisht pohon dashurinë e saj për verën e kuqe, djathin, dhe sanduiçët ose picat. Megjithatë, pica është padyshim e preferuara e saj dhe nuk e ka problem ta hajë atë në mëngjes. Ajo një herë tha për Sun: “Ditën tjetër hëngra pica për mëngjes, krahë bualli për drekë dhe pica për darkë”.

Channing Tatum bën një sanduiç ndryshe nga të tjerët. Ai e përshkroi sanduiçin e tij të ëndrrave me gjalpë kikiriku dhe i pëlqen të shtojë një shtresë me patatina. “Bukë e bardhë, gjalpë kikiriku kremoz, pelte rrushi dhe më pas disa cheetos u futën atje, dhe atëherë jam gati ta ha”, ka thënë Tatum.

Puna e Nancy Pelosit është mjaft e vështirë, kështu që ajo nuk e humb kohën e saj duke ngrënë vakte të mërzitshme. “Unë kam ngrënë akullore me çokollatë të zezë për mëngjes për shumë kohë”, ka treguar Pelosi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat