Moderatori i njohur shqiptar “shpërthen” ndaj BBVK-së

Mediale Vip

Moderatori i njohur shqiptar “shpërthen” ndaj BBVK-së

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 15:16
BBVK

Spektakli i “Big Brother Vip Kosova” i cili ka nisur transmetimin për herë të parë në Kosovë më 5 dhjetor është komentuar mjaft shumë.

Përveç urimeve dhe komenteve pozitive, ka pasur edhe nga ata që ishin të pakënaqur me mënyrën e realizimit të programit.

Njëri ndër ta është edhe gazetari dhe moderatori i njohur shqiptar, Ronaldo Sharka i cili me anë të disa Instastory ka treguar se nuk i ka pëlqyer aspak spektakli.

“Përfundimisht jeni më të aftë në muzikë, mos u merrni me televizion”, ka shkruar ai.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat