Arbenita Ismajli provokon me pozat e fundit

Mediale Vip

Arbenita Ismajli provokon me pozat e fundit

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 16:56
Arbenita Ismajli

Modelja e njohur Arbenita Ismajli së fundmi ka publikuar një video në të cilën ka vënë në pah linjat trupore.

E veshur me një fustan të bardhë ajo duket tejet joshëse.

Rezultatin e formave të përkryera trupore duket se e ka arritur pas ushtrimeve të vazhdueshme në palestër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat