Edoni: Kam abuzuar me përdorim të drogave, më shpëtuan prindërit e mi

Mediale Vip

Edoni: Kam abuzuar me përdorim të drogave, më shpëtuan prindërit e mi

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 16:54
Edon Shileku

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Edon Shileku ose Victoria Owns gjatë një bisede me Shota Baraliun, ka shpalosur disa të pathëna më parë për publikun.

Ai ka treguar se ka qenë përdorues i lëndëve narkotike, por është shprehur falënderues ndaj prindërve të vet, pasi që sipas tij, ata e kishin shpëtuar nga ajo botë e errët.

Unë kam qenë abuzues i drogave për një kohë shumë të gjatë. Prindërit e mi më kanë shpëtuar nga ajo rrugë.

Në momentin që unë kam dal prej rehabilitimit që kam qenë, asnjëherë nuk kam bërë më droga”, ka thënë ai pos tjerash.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat