Loredana artistja e parë më e klikuar në ‘TikTok’ në Zvicër dhe e shtata në Gjermani

Mediale Vip

Loredana artistja e parë më e klikuar në ‘TikTok’ në Zvicër dhe e shtata në Gjermani

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 00:27
Loredana

Loredana është njëra nga reperet më të komentuara dhe më të suksesshme padyshim.

Ajo gjithashtu realizon edhe shumë video për rrjetin social ‘TikTok’.

E së fundi, ajo ka publikuar disa statistika rreth artistëve më të klikuar në Zvicër dhe Gjermani.

Sipas statistikave, Loredana ishte e para në Zvicer dhe e shtata në Gjermani.

Reperja videot në ‘TikTok’ i realizon edhe me vajzën e saj Hanën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat