Stresi e përmendi në BBV, reagon Flori

Mediale Vip

Stresi e përmendi në BBV, reagon Flori

Më: 9 dhjetor 2022 Në ora: 07:36
Flori

Reperi Stresi ka folur së fundmi sa i përket rolit të Flori Mumajesit në karrierën e tij.

Në një bisedë me Alisën brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, duke folur për kantautorin e njohur, ai u shpreh se çelësi i suksesit të tij është Flori Mumajesi.

‘Isha në rrugë duke bërë muzikë të keqe dhe ai më mori nga rruga dhe më tha se kështu bëhet muzika’, u shpreh Stresi.

Sekuencën e ka ndarë me ndjekësit e tij Flori.

Me gjasë i lodhur nga mungesa e virtytit të mirënjohjes, ai deklaron:

‘E rrallë, si është e mundur pas kaq vitesh mirënjohjeje. Hallall ta bëftë Zoti, Stresi’.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat