Kiara i jep zemër, Luizi hidhet në pishinë

Mediale Vip

Kiara i jep zemër, Luizi hidhet në pishinë

Më: 19 janar 2023 Në ora: 09:11
KIara dhe Luiz

Këngëtari Luiz Ejlli dhe moderatorja Kiara Tito janë dy prej personazheve më të diskutuar të Big Brother VIP Albania.

Ata tash e sa kohë janë në një flirt të hapur, teksa momenti më riomantik mes tyre u shënua në orët e para të së mërkurës, ku në përfundim të spektaklit – Luizi i bëri një befasi Kiarës duke interpretuar për të këngën “Perfect” të Ed Sheeran.

Festa për Kiarën ka vazhdar gjatë gjithë ditës, teksa në orët e mbrëmjes – banorët kanë organizuar një festë në oborrin e shtëpisë.

E nxitur nga Kiara, Luizi nuk ka hezituar që të bëjë “çmendurinë” e radhës për të, duke u hedhur në pushin në mes të ftohtit.

Me të bërë këtë, të gjithë banorët e tjerë kanë brohoritur me të madhe.

Luizi përndryshe mbetet një prej banorëve më të pëlqyer të publikut të BBVA, i cili këtë javë është i nominuarsë bashku me: Oltën, Efin, Ronaldon dhe Kristin – njëri prej tyre largohet të shtunën nga shtëpia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat