Diçka që duhet të shihni patjetër? Shia LaBeouf si perëndeshë greke!

Mediale Vip

Diçka që duhet të shihni patjetër? Shia LaBeouf si perëndeshë greke!

Më: 21 janar 2023 Në ora: 07:24
Shia LaBeouf

Shia LaBeouf po bën maksimumin për rolin e tij në filmin më “Megalopolis”, madje u tjetërsua si një perëndi greke, me fustan, taka dhe makeup.
 
Ja dhe foto që ta vizualizoni idenë e krijuar:

Ndërkohë, nuk ka ende detaje rreth filmit me regji të Francis Ford Coppola. Dimë vetëm që i përket zhanerit fantastiko-shkencor dhe rrëfen historinë e një arkitekti që rindërton qytetin e New York, pas një tragjedie.

“Megalopolis” financohet plotësisht nga Coppola dhe ka një kast fantastik: Adam Driver, Forrest Whitaker, Laurence Fishburne, Jon Voight, Dustin Hoffman dhe Aubrey Plaza.
 
Kaq sa dimë jua thamë, ama, presim që filmi të jetë një kryevepër.

Image
Shia LaBeouf
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat