Artisti Bekim Ibrahimi pas super hitin "Jam Dardan" feston ditëlindjen

Mediale Vip

Artisti Bekim Ibrahimi pas super hitin "Jam Dardan" feston ditëlindjen

Më: 26 janar 2023 Në ora: 09:32
Bekim Ibrahimi

Vitet janë numra e aq mê tepêr artistët nuk pyetën për moshë. E në fakt edhe vetes artisti Bekim Ibrahimi ka bêrë lojë fjalësh qoftë për moshë, e duke na treguar se ai feston ditëlindjen me 25 Janar.

Këngëtari që gjithmonë sjell projekte mjaft interesante e me më të riun me titull " Jam dardan" duket se si ai askush si ka kënduar origjinës më mirë e bukur.

Kënga pak javë më parë ka ardhur me video e ku mësojmë se teksti është punuar nga Lindita Fida dhe vetê Bekimi, orkestrim dhe masterizim nga Endrit Shani e video nga Artfabe e ku klipi ka si vendxhirime disa vende të bukura e domethënëse në Kosovë.

Ky projekt po pritet mjaft mirë e ne ju ftojmë ta klikoni e ta dëgjoni në linkun më poshtë. Ndërsa artistit i urojmë: "Gëzuar ditëlindjen dhe vetëm shëndet e suksese gjithmonë".BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat