Pas lajmit të mrekullushëm të Paris Hilton, reagon motra e saj Nicky: Ti do të jesh nëna më e mirë, jam shumë e lumtur për..

Mediale Vip

Pas lajmit të mrekullushëm të Paris Hilton, reagon motra e saj Nicky: Ti do të jesh nëna më e mirë, jam shumë e lumtur për..

Më: 27 janar 2023 Në ora: 06:48
Nicky Hilton

Motra e Paris, Nicky Hilton, është gëzuar për ardhjen në jetë të nipit të saj.

Mirë së erdhe në amësi”, ka shkruar Nicky duke uruar motrën me një postim në Instagram, transmeton Indeksonline.“Ti do të jesh nëna më e mirë. Sa djal me fat. Jam shumë e lumtur për ju”, shkroi ajo.

Paris Hilton dhe bashkëshorti i saj Carter Reum u bën me prindër nga një nënë surrogate.

Emri i fëmijës ende nuk është bërë i ditur

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat