Mbresa “ngrihet”, Vedati e ngacmon: E ka shikimin e shqiponjës, e thellë në mendime

Mediale Vip

Mbresa “ngrihet”, Vedati e ngacmon: E ka shikimin e shqiponjës, e thellë në mendime

Më: 27 janar 2023 Në ora: 15:40
Mbresa dhe Vedati

Sfida e “Vëllait të Madh” për t’u ngrirë Mbresa është duke vazhduar edhe sot.

Si herëve të tjera, Mbresa u ngri para banorëve të tjerë, derisa ishin duke qëndruar në oborr.

Prej banorëve jashtë ishin Vedati, i cili filloi ta ngacmonte Mbresën, duke i thënë se duhet të jetë serioze në sfidën e “Vëllait të Madh”.

“Shikimin e shqiponjës e ka, kështu është e thellë në mendime, a thua çka është duke menduar tani?”.

“Regjia mos e leni shumë se mundeni me ja ‘sos’ gishtat. Mori Mbresë më kujtohet kur kam qenë i vogël, diku tre apo katër vjet, babai im kështu më patë ngri. Ama në atë kohë nuk kishte cigare”, i thoshte Vedati, Mbresës.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat