Melisa Lleshi – banorja më e re e Big Brother VIP Kosova

Mediale Vip

Melisa Lleshi – banorja më e re e Big Brother VIP Kosova

Më: 28 janar 2023 Në ora: 00:11
Melisa Lleshi

Gjatë mbrëmjes së sotme të spektaklit Prime të Big Brother VIP Kosova, ashtu siç ka paralajmëruar “Vëllai i Madh” është prezantuar edhe hyrja më e re e që është Melisa Lleshi.

Melisa është personazhi më i ri që i bashkohet kastit të banorëve të formatit më të ndjekur televiziv të momentit.

Ajo ka premtuar spektakël, ndërsa ka thënë se mund të shoqërohet me Mbresën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat