U shpreh xheloze për Himenën duke i thënë ‘mos hy në territor timin’, Atdheu i kthehet Xhulit

Mediale Vip

U shpreh xheloze për Himenën duke i thënë ‘mos hy në territor timin’, Atdheu i kthehet Xhulit

Më: 31 janar 2023 Në ora: 00:10
Xhuli, Himena dhe Atdheu

Xhuli Nura dhe Atdhe Xharavina kanë nisur një njohje me njëri-tjetrin brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Dyshja kanë shprehur pëlqimin ndaj njëri-tjetrit, ndërkohë që kanë filluar edhe puthjet e përqafimet ndërmjet tyre.

E në disa raste, modelja nga Drenica ka shprehur edhe xheloi për ish-konkurrentin e “Përputhen”.

Këtë e ka shprehur më së shumti më Himenën, ku në një moment i kishte thënë: “Mos hy në territor timin”.

Për këtë pati një replikë edhe nga Xharavina, gjersa shtoi se nuk është pronë e askujt.

Atdheu tutje u shpreh se me Himenën njihet edhe nga jashtë dhe se ruan miqësi të mirë me të.

Nura përndryshe ditë më parë në BBVK jashtë befasoi të gjithë kur tha se ka lënë një njohje nga jashtë, e mesa është kuptuar bëhet fjalë për reperin Noizy.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat