Ariana Fejzullahu bën ndryshimin drastik, vështirë të njihet

Mediale Vip

Ariana Fejzullahu bën ndryshimin drastik, vështirë të njihet

Më: 31 janar 2023 Në ora: 06:49
Ariana Fejzullahu

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo. 

Edhe pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale. Ariana në çdo paraqitje duket elegante dhe e rregulluar bukur.

Image
Ariana Fejzullahu

Ajo se fundmi po qëndron për pushime me burrin e saj Ermalin në Afrikë.

Nga atje ajo ka sjell disa imazhe në krahët e burri të saj.

Image
Ariana Fejzullahu dhe Ermail Fejzullahu

Me look të stilit afrikan, Arianën në këtë pamje do ta këtë vështirë ta njoh edhe Ermali. Kaq joshëse po duket ajo.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat