Kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother Vip? Arbana zbulon emrin e të elimunuarit

Mediale Vip

Kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother Vip? Arbana zbulon emrin e të elimunuarit

Më: 31 janar 2023 Në ora: 23:53
Bjordi, Efi, Maestro dhe Tea

Bjordi ka lënë shtëpinë e Big Brother Vip Albania mbrëmjen e sotme. Ai ishte në nominim përballë Armaldos, Efit dhe Teas.

Në fund mbetën Efi dhe Bjordi por ai që duhet të largohej ishte regjisori i cili e përjetonte për herë të dytë këtë eksperiencë.

Bjordi u bë i njohur nga ky format disa vite më parë në Big Brother 2.

Ai u bë mjaft i dashur për publikun edhe për shkak të lidhjes së tij të dashurisë me Adelajdën e cila për fat të keq nuk jeton më.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat