“Du gru me letra”, Aktori Kreshnik Ibrahimi vjen me një komendi fantastike

Mediale Vip

“Du gru me letra”, Aktori Kreshnik Ibrahimi vjen me një komendi fantastike

Më: 2 shkurt 2023 Në ora: 19:31
Kreshnik Ibrahimi

Aktori i njohur nga Kosova, Kreshnik Ibrahimi, së shpejti do të vjen me një komedi fantastike.

“Du gru me letra” titullohet komedia e ”Tigrit” e cila do të shfaqet më 11 shkurt në Goppingen, nga ora 20:00.

Lajmin e ka bërë të ditur vet aktori Kreshnik Ibrahimi, ku ka njoftuar se më 11 shkurt në Goppingen do të mbajë një komedi familjare.

“Ju ftoj Familjarisht ti pergjigjeni ksaj ftese qe te qeshim se bashku”, ka shkruar ‘Tigri’.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat