Ankthi i fëmijëve, kështu duket tani “Koronado”

Mediale Vip

Ankthi i fëmijëve, kështu duket tani “Koronado”

Më: 3 shkurt 2023 Në ora: 07:20
Luis Felipe Tovar

Seriali “Për ty” që ishte i sinkronizuar në gjuhën shqipe shumë shpejt u bë pjesë e pandashme e familjeve shqiptare.

Personazhi që mbahet në mend edhe sot është ai i “Koronados” emri i vërtet i të cilit është Luis Felipe Tovar.

Aktori meksikan kishte një rol negativ me të cilin i bëri të gjithë fëmijët të trishtoheshin nga ai.

Luis Felipe Tovar tani është 63-vjeçar dhe ka dy fëmijë.

Image
Luis Felipe Tovar
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat