Pas 5 vitesh romancë, çifti i famshëm i japin fund lidhjes se tyre

Mediale Vip

Pas 5 vitesh romancë, çifti i famshëm i japin fund lidhjes se tyre

Më: 4 shkurt 2023 Në ora: 13:15
Kylie dhe Paul

Kylie Minogue dhe partneri i saj janë ndarë pas pesë vitesh bashkë.

Çifti dukej se po luftonin me diferencën kohore prej 11 orësh pasi jetonin në vende të ndryshme.

Një burim i tha ‘The Sun’: ‘Kylie dhe Paul me të vërtetë u përpoqën t’i bënin gjërat të funksiononin, por në fund diferenca e kohës ishte vrasës’.

“Paul nuk mund të shkonte në Melburn për një fundjavë sa herë që gjërat tensionoheshin. Kylie fillimisht donte ta mbante të qetë ndarjen, por ajo me të vërtetë nuk dëshiron që rrëfimi të jetë “i varfër dhe një zemërthyer për të përsëri”, tha një burim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat