Bruno mëson për humbjen e familjarit në Prime

Mediale Vip

Bruno mëson për humbjen e familjarit në Prime

Më: 7 shkurt 2023 Në ora: 00:25
Bruno

Bruno sot mori një lajm të rëndë.

Ai u ftua në një nga dhomat e ndara të shtëpisë ku po e priste një letër.

Aty nisi të luajë një video me fotografitë e tij me gjyshen dhe duket se ia ndjeu zemra.

Brunos ia kishte dërguar një letër ku i tregon se ‘gjyshja na la’. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat