Kate Middleton dhe Princ William kanë një rregull të rreptë për fëmijët, ja për çfarë bëhet fjalë

Mediale Vip

Kate Middleton dhe Princ William kanë një rregull të rreptë për fëmijët, ja për çfarë bëhet fjalë

Më: 7 shkurt 2023 Në ora: 07:03
Kate Middleton dhe Princ William

Princi William dhe Kate Middleton thanë se kanë “një rregull të rreptë të familjes” për fëmijët e tyre që përfshin të bërtiturat në shtëpi.

“Të bërtiturit është absolutisht jashtë kufijve” për Princin George, 9 vjeç, Princeshën Charlotte, 7 dhe Princin Louis, 4 vjeç, thotë një burim për The Sun. Megjithatë, në vend që të qëndrojnë në një qoshe ose të dëbohen në një dhomë tjetër, gazeta raporton se Princi dhe Princesha e Uellsit përdorin një qasje të ndryshme për ndëshkim.

“Ata i largojnë fëmijët nga skena e sherrit dhe Kate ose William bisedon me ta me qetësi”, shpjegoi burimi i brendshëm. Sjellja prindërore e Middleton u testua sigurisht gjatë Konkursit Jubile të Platinumit majin e kaluar, kur Louis u kap duke vënë dorën në gojën e nënës së tij në një video që u bë virale.

Image
Kate Middleton dhe Princ William me fëmijë

Ekspertja mbretërore Katie Nicholl ka pohuar se William, 40 vjeç dhe Middleton, 41 vjeç, theksojnë kreativitetin tek fëmijët e tyre dhe inkurajojnë të kalojnë kohë jashtë ose të bëjnë arte dhe vepra artizanale.

Gjatë festimeve të Jubileut të Platinumit, ata postuan disa fotografi të adhurueshme të tre të rinjve që po gatuanin me zell për një festë në rrugë në Cardiff.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat