Dafina e Ya Nina bëhen bashkë, shkëlqejnë me paraqitjen e tyre

Mediale Vip

Dafina e Ya Nina bëhen bashkë, shkëlqejnë me paraqitjen e tyre

Më: 7 shkurt 2023 Në ora: 19:16
Këngëtarja  Dafina Zeqiri

Këngëtarja  Dafina Zeqiri njihet si suportuese e madhe e artistëve të rinj.

Në “Instastory” ka publikuar një ‘boomerang’ ku shihet pranë këngëtares së njohur, YaNina.

YaNina ka një zë premtues në tregun muzikor.

Ajo çdoherë e dëshmon sesa unike dhe e veçantë është.

Artistja e së ardhmes ka përgatitur edhe shumë projekte që pritet t’i lansoj së shpejti dhe do iu mbesin gjatë në mendje.

Image
YaNina
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat