Olta shpërtheu në lot, ndërkohë që jo vetëm Efi por edhe opinionistët shkrihen së qeshuri

Mediale Vip

Olta shpërtheu në lot, ndërkohë që jo vetëm Efi por edhe opinionistët shkrihen së qeshuri

Më: 7 shkurt 2023 Në ora: 23:14
Arbëri dhe Zhaklina

Mbrëmjen e sotme teksa të gjithë banorët kanë qenë në nominim, ka qenë Amosi ai që ka lënë shtëpinë.

Olta si mikeshë e tij e mirë ka shpërthyer në lot pasi i iku një mik e një krah brenda shtëpisë të BB VIP Albania.

Por na bëri përshtypje e qeshura e opinionistëve Arbër Hajdarit dhe Zhaklina Lekatarit.

Kujtojmë, se spektaklin e kaluar Efi ishte ajo e cila la shtëpinë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat