Ja çfarë kanë të përbashkët Xhuli me Luizin

Mediale Vip

Ja çfarë kanë të përbashkët Xhuli me Luizin

Më: 9 shkurt 2023 Në ora: 10:40
Luiz Ejlli dhe Xhuliana Nura

Të dy banorë në shtëpi të ndryshme, njëri në Shqipëri dhe tjetri në Kosovë, po komentohen vazhdimisht për lojën e tyre.

Xhuli po ngacmohet nga banorët dhe pothuajse të gjithë janë kundër saj, ashtu siç po ndodh edhe me Luizin në “Big Brother VIP Albania”.

Mirëpo, krahas kësaj dyshja kanë një tjetër të përbashkët, që i bën të ngjasojnë në karakteret e tyre.

E keni ditur?

Luiz Ejlli dhe Xhuliana Nura janë shenja të gaforres në horoskop.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat