Luizi dhe Kiara në momente romantike, nuk i rezistojnë dot njëri-tjetrit në dhomën e gjumit

Mediale Vip

Luizi dhe Kiara në momente romantike, nuk i rezistojnë dot njëri-tjetrit në dhomën e gjumit

Më: 9 shkurt 2023 Në ora: 10:54
Kiara dhe Luiz

BBVA ka publikuar pamjet kur dyshja në mbrëmjen e së mërkurës mund të shihen nën përqafimin e njëri-tjetrit, ndërsa nuk mund t’i rezistojnë dot puthjes.

Momentet e tyre të lumtura së bashku kanë reflektuar edhe përtej ekranit, te shikuesit e shumtë të këtij formati.

Kiara përndryshe mbrëmjen e së martës fitoi si shpërblim një udhëtim çift në Ishujt Maldive, gjersa si pasojë pati zgjedhjen e të çuarit në televotim tre persona.

 

Si rrjedhojë, ajo zgjodhi të dërgonte në televotim Tena, Dean dhe Oltën – ku njëra prej tyre do të lërë shtëpinë të shtunën

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat