Kylie “përvëluese” në setin e ri fotografik

Mediale Vip

Kylie “përvëluese” në setin e ri fotografik

Më: 9 shkurt 2023 Në ora: 14:02
Kylie Jenner

Kylie Jenner ka postuar një set fotografik “të nxehtë”.

E zhveshur në bikine, ngacmoj imagjinatën e miliona ndjekësve.

“Vendi im i lumtur”, shkroi krahas imazhit në të cilin ylli u paraqit me bikini ngjyrë rozë duke theksuar gjoksin si dhe pjesën e kraharorit.

Pjesa që mahniti fansat ishte për shkak se nuk kishte vendosur grim dhe dukej për mrekulli.

Familjar, miq dhe fansa ‘vërshuan’ me komente duke shkruar se ajo është nëna më seksi.

Image
Kylie Jenner
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat