Batuta e Kristit revolton Antonetën: Ma thuaj në shqip se nuk je në Belgjikë

Mediale Vip

Batuta e Kristit revolton Antonetën: Ma thuaj në shqip se nuk je në Belgjikë

Më: 20 mars 2023 Në ora: 19:17
Antoneta- Kristi

Një debat mes Antoneta Koçit dhe Krist Aliajt ka mdodhur ditën e sotme në shtëpinë e Big Brother Vip. Antoneta u ndje e ofenduar nga një batutë që tha ditën e sotme Krist Aliaj.

Teksa ishin duke biseduar me Luizin, Antoneta e pyet për diçka që kishte të bënte me Kristin, e ky i fundit duket se nuk i pëlqeu. Ai ndërhyri duke thënë shprehjen ‘who the fuck is this gay?’.

Kjo batutë nuk u prit mirë nga Antoneta e cila e quajti Kristin të paedukatë, madje i kërkoi që të fliste shqip e të mos thotë fjali në gjuhë të huaja që tingëllojnë keq.

DEBATI:

Kristi: O Antoneta po ti çfarë pate?

Antoneta: I thashë pse po i kërkon Kristit që të kërkojë falje.

Kristi: Po të isha jashtë do thoja ‘who the fuck is this gay?’

Antoneta: Po ti e ke seriozisht këtë? Të duket normale kjo? Të duket vetja gjë një madhëri këtu, qetësohu se po bëni batuta ordinere. Ça janë këto shprehje?

Kristi: Unë bëra një humor.

Antoneta: Ma thuaj në shqip se nuk je në Belgjikë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat