Një zonjë e rëndë, Ryva Kajtazi me këtë veshje po shkëlqen

Mediale Vip

Një zonjë e rëndë, Ryva Kajtazi me këtë veshje po shkëlqen

Më: 22 mars 2023 Në ora: 06:59
Ryva Kajtazi

Këngëtarja, Ryva Kajtazi, është njëra nga personazhet më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenë, Ryva kohëve të fundit ka qenë më aktive në rrjetet sciale.

Madje, sezonin veror ajo ishte njëra nga këngëtaret live më të kërkuara në dasma dhe ahengje.

Image
Ryva Kajtazi

Krahas kësaj, Ryvën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet shumë serioze. Me komplete roze dhe me stil, Ryva po duket një zonjë e rëndë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat