“Luizi ty të do shumë, por ti nuk e do atë”/ Olta nuk i ndahet Kiarës, ja përgjigja epike e moderatores

Mediale Vip

“Luizi ty të do shumë, por ti nuk e do atë”/ Olta nuk i ndahet Kiarës, ja përgjigja epike e moderatores

Më: 22 mars 2023 Në ora: 19:52
Kiara Tito dhe Olta Gixhari

Kiara dhe Olta kanë biseduar mbrëmjen e djeshme pas prime-it që i nxorri në nominim kokë më kokë me njëra-tjetrën.

Edhe pse njëra prej tyre do të lërë shtëpinë e BBVip të shtunën, kjo nuk ka ndikuar për keq të dyshja që vazhdojnë të bëjnë shaka me njëra-tjetrën.

Olta pas festës në praninë e PM dhe Dagz ishte e dehur dhe i thotë Kiarës: Unë mendoj që ai djalë ty të do shumë (për Luizin)

Olta: Po je ti që nuk e do

Kiara: Edhe unë e dua shumë

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat