Këta janë tre banorët e Big Brother VIP Albania që po e agjërojnë Ramazanin

Mediale Vip

Këta janë tre banorët e Big Brother VIP Albania që po e agjërojnë Ramazanin

Më: 23 mars 2023 Në ora: 11:04
Big Brother VIP Albania

Me ardhjen e muajit të Ramazanit, bota islame po përgatitet për agjërim.

 Sot është dita e parë e këtij muaji të shenjtë për Myslimanët.

Ndërkohë që këtë muaj e kanë pritur edhe banorët e Big Brother VIP Kosova, të cilët edhe janë zgjuar për syfyr mbrëmë.

Nita, Gerti dhe Fotinia mbrëmë janë zgjuar për syfyr, duke u përgatitur që ta fillojnë agjërimin për ditën e parë të Ramazanit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat