Leonora Jakupi si damë në parking, i habitë të gjithë

Mediale Vip

Leonora Jakupi si damë në parking, i habitë të gjithë

Më: 26 mars 2023 Në ora: 15:16
Leonora Jakupi

Elegante, fine dhe përherë e kombinuar më së miri.

Kjo është këngëtarja bukuroshe, Leonora Jakupi, gjithmonë e veçantë në muzikë dhe stil.

Leonora, në këtë foto shihet e veshur me të bardha në mënyrë tejet elegante, ndërkohë që foton e ka bërë në nje parking.

Ylli i muzikës dhe stilit, edhe një here i ka habitur pozitivisht fansat e saj.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat